free web page maker

TARİHÇE

Son güncelleme: 19 Kasım 2017

Iron Horse Riders TÜRKİYE

Başlangıçta 2 yıla yakın süren çalışmalar neticesinde 24 Şubat 2016 yılında Motosiklet üzerine en iyi bilgi ve deneyimlerini paylaşmak için bir araya gelen motosiklet severler;

Recep ÖZTUNÇ önderliğinde Hakan DEMİRKAPI, Burak PULSEVER, Hüseyin SEYMEN ve Oğuzhan ÖZKARAYURT

belirli kriterleri ve standartları uygulamak adına ilk olarak Iron Horse Riders TÜRKİYE Motosiklet Kulübünü kurmakla adım attılar. Kuruluşundan bu yana geçen yakaladığı ivme ile başarılı bir organizasyon olmayı hedeflemiştir.


Kuruluş amacı; seviyeli, kurallara saygılı, sorumluluk bilinci ile donatılmış yönetim kadrosu ve üyelerden oluşan kulüp yaptığı ve yapacağı çalışmalarla bir aile ortamı yakalamak istemektedir. Başkanlığını yürütmekte olan Sn. Recep ÖZTUNÇ kısa sürede gerek yapılan etkinlikler, gerekse kulüp adına Motosiklet camiasına olan katkılarının neticesinde ciddi derece de yol katetmiş ve daha da ileri seviyelerde başarıyı kendilerine misyon edinmiştir. Kararlı olarak istikrarı sağlama düşüncesiyle üstlendiği misyonu geliştirerek devam ettirmektedir.

Kulüp adını; Türk tarihinden imgelenmiş olan at kavramı ile motosiklet ruhunun bütünleşmesinden esinlenerek almıştır. Türkler tarih sahnesine at sırtında girmiş ve bunu her zaman değerli bir varlık, can yoldaşı olarak bilmiştir. Düturumuz olan kardeşlik, vazgeçilmez olan saygı ve sevgi, birlikteliğin ayakta kalabilmesi için gerekli olan vizyon üzerine kurulmuş olan bu Motosiklet Kulübü her geçen gün üstlendiği sorumluluk bilinciyle büyümeye devam etmektedir.


Kulüp tüzüğüyle; belirlenmiş kurallara uymak ve sırtındaki patch'i taşımaya hak kazanan üyelerin Iron Horse Riders TÜRKİYE Motosiklet Kulübünde birlikte sürebilme süreçlerinin daimi, güvenli ve keyifli olarak devam etmesi hedefler arasında yer almaktadır.

Kurucu Onursal Üyeler

Founders
Iron Horse Riders TÜRKİYE
Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte sürebilmek başarıdır.

M.K.S.F.

Motosiklet Kullanıcıları ve
Sporları Federasyonu

Üyesidir

M.K.B.

Motosiklet Kulüpler Birliği

Üyesidir

T.M.P.

Wild Brothers Türkiye

Kardeş Kulüp

B.M.K.B.

Bursa Motosiklet Kulüpler Birliği

Kurulmasında öncülük yapmıştır.