Mobirise

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl üye olurum?

Başvuru taleplerinizi ilgili yapılanma birimlerine ilettiğiniz takdirde değerlendirmeye alınacaktır. Üye görüşmesine davet edilmek için sitemizde bulunan iletişim kanallarından birini kullanabilirsiniz.

Üyelik koşulları nelerdir?

Aramıza katılmak için A2 sınıfı ehliyet tipine sahip olmanız dışında bir sınırlamamız yoktur. Ancak kulübümüze üyelik için aday üyelik sürecinden geçmeniz zorunludur. Varsa bu konuda almış olduğunuz eğitimler, bizimle paylaşmanız durumunda sürecin kısalması için bir etkendir. Yoksa eğitim desteği hakkında bizler sana yardımcı olacağız.

Kulüp Tüzüğüne nereden ulaşabilirim?

Iron Horse Riders Türkiye tüzüğüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tıklayınız...

Toplantılarınız nerede ve ne zaman gerçekleşiyor?

Toplantılarımız aksi belirtilmediği sürece gelenekselleşmiş Çarşamba günleri yapılmaktadır. Yer planlama çalışması üye ve ilgili kişilere öncesinden bildirilip ön hazırlık yapılmaktadır, değişkenlik gösterebilir.

18 Yaşından küçükler üye olabilir mi?

Aile bireylerinden onay alınmak suretiyle üye olunabilir.

Üye olmak ücretli midir?

Iron Horse Riders TÜRKİYE üyelik için sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Üye olan kişilerden neler bekleniyor?

Toplantı ve etkinliklerimize katılım yapmanızı istiyoruz. Sizlerden edindiğimiz izlenimler bizim için önemli ve değerli...

Tam üyelik süreci ne kadar 
zaman alır?

Bu aşamadaki sosyal ilişkileriniz, davranış biçiminiz ve uyumluluğunuz sürecin tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Kulüp felsefesini benimsemeniz birlik beraberlik içinde hareket etmeniz son derece mühim. Yönetim kurulunca yapılan değerlendirme sonucu olumlu ise tarafınıza bilgi verilecektir.

Toplantı ve etkinliklere katılmak zorunlu mudur?

Iron Horse Riders TÜRKİYE bünyesindeki hiç kimse zorla birşey yapmaz. Bilerek, isteyerek ve severek, gönül beraberliği için, kardeşliği uğruna çaba harcar, emek verir, karşılık beklemez.

Gezilerinize katılabilir miyim?

Etkinlik proğramlarına dahil olabilmek için aday üyeliğiniz başlatılmalı, üyeliğinizin onanması ve tüzüğümüzde belirtilen tüm şartlara haiz olmanız gerekmektedir.